Сьогодні у Львові обговорять проблеми людей з інвалідністю. Де подивитися?

2544 0
Сьогодні, 25 березня, у Львові під час зустрічі, організованої дискусійною платформою «Твоє місто Львів», говоритимуть про те, що саме слід змінити у Львові, щоб місто стало комфортним для людей з особливими потребами. Пряму трансляцію дискусійної розмови можна буде подивитися онлайн на Tvoemisto.tv.

Головні питання дискусії – проблеми у сприйнятті людей з інвалідністю, інфраструктурна пристосованість міста до людей з особливими потребами, проблеми освіти для мешканців з особливим потребами, проблеми працевлаштування неповносправних осіб та інше.

Основне завдання дискусії – спільний пошук у форматі дискусійної зустрічі конкретних рішень для вирішення існуючих проблем серед людей з особливими потребами.

Серед учасників дискусії будуть громадські активісти, люди з особливими потребами, представники духовного центру «Емаус», благодійна організація «Карітас-Львів УГКЦ», навчально-реабілітаційний центр «Джерело», представники профільних комісій ЛМР, члени депутатських груп.

Також усі львів’яни мають змогу ставити свої запитання в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться  25 березня  на сайті: tvoemisto.tv/on-line. Початок – о 13:00.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: http://tvoemisto.tv/debates/.

Довідка. Дискусійна платформа «Твоє місто Львів» створена Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (European Endowment for Democracу).

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!