На правах реклами

Благодійна ініціатива приватної клініки: як у Львові допомагатимуть військовим та незахищеним категоріям

3634 0
У приватному медичному центрі «Родина» ортопеди-травматологи вищої категорії безкоштовно проводитимуть оперативні втручання захисникам України та соціально незахищеним групам населення.

З 1 грудня цього року і до 1 березня 2023 у рамках благодійної ініціативи команда лікарів буде виконувати хірургічні втручання безкоштовно. Пацієнт оплачуватиме тільки передопераційні обстеження, протез та післяопераційне перебування у медичному центрі.

Ендопротезування суглобів (їхня заміна через «зношування» чи хворобу), часто є єдиним виходом для позбавлення від сильного і постійного болю, відновлення рухової функції та попередження інвалідності.

«Середня тривалість функціонування протезу перевищує 10 років, але сучасні протези «виходжують» 15 і більше років. Матеріал, який використовується в протезах, є дуже високої якості – це титан, сплави хром-кобальт, кераміка. Вони надзвичайно стійкі і міцні до зношування.

Щодо фіксації – застосовуємо цементний, безцементний і комбінований спосіб. Для молодих пацієнтів застосовуються протези з керамічними парами тертя, в основному безцементного типу фіксації. Вони передбачають можливість ревізійного втручання («ремонту») в термін, який в значній мірі залежить від пацієнта» – розповідають фахівці медичного центру «Родина»».

Лікарі зазначили, що ефект ендопротезування кульшових суглобів є надзвичайно високий, з повним відновленням функції оперованої кінцівки.

В медичному центрі «Родина» ендопротезування суглобів проводиться за встановленими МОЗ протоколами із застосуванням сертифікованих імплантів.

У клініці забезпечують повний цикл надання послуги – від первинної консультації лікаря до завершення реабілітаційної програми, а саме:

  • діагностика та визначення причин патології із застосуванням сучасних технологій та таких методів, як УЗД, КТ, рентген, МРТ;
  • вибір відповідного методу лікування патології суглоба;
  • підготовка до операції (у т.ч. лабораторні дослідження);
  • післяопераційний моніторинг пацієнтів до повного відновлення активності.

Хірургічні операції проводять ортопеди-травматологи із понад 20-річним стажем – Андрій Яцкевич та Тарас Ханик.

Модульна операційна зала відповідає всім європейським стандартам.

Палати стаціонару мають все необхідне для комфортного перебування: функціональні ліжка з пультом управління, кнопку виклику медичного персоналу, систему Wi-Fi.

Головна мета, яка стоїть перед лікарями-ортопедами та персоналом медичного центру «Родина» – відновлення активності та швидке повернення пацієнта до його звичного життя при максимально комфортних умовах.

З інформацією про медичний центр «Родина» можна ознайомитися за посиланням.

Отримати відповіді на питання про ендопротезування суглобів та уточнити всі деталі соціальної акції – за номером: +38 067 230 11 77.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!