У львівському аеропорту затримується низка рейсів SkyUp

2699 0
Сьогодні з львівського аеропорту затримується 5 рейсів.
Фото: pravda.com

Фото: pravda.com

У Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького затримується низка рейсів авіакомпанії SkyUp. Про це повідомляє пресслужба аеропорту.

Учора у Львові не зміг приземлитися літак Київ – Львів – Київ, який за планом мав приземлитися о 21:30 та відправитись о 22:35. Літак прилетів до Львова, втім приземлитися не зміг. Натомість рейси перенесли на сьогодні на 9:00 та 9:50 відповідно.

Сьогодні ж зі Львова затримуються рейси з Харкова, до Києва та у Київ, в Хургаду та в зворотному напрямку. Рейси сьогодні заплановані на 9:50, 10:40, 13:30, 14:20 та 23:30 відповідно.

Новина підготовлена в межах спецпроекту «Рік комфортного пересування». Партнер проекту — компанія EasyPay — найбільший небанківський оператор платіжних та фінансових сервісів в Україні. Свої ідеї та пропозиції для вдосконалення міської мобільності можете надсилати за адресою: Tvoemisto.tv@gmail.com, у темі листа зазначивши «Рік комфортного пересування у Львові». Важливі думки ми опублікуємо на сайті та озвучимо під час експертних дискусій.

 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!