У Львові протягом травня пройдуть психологічні тренінги для підлітків-переселенців

1455 0
Перший тренінг відбудеться у вівторок, 3 травня. Участь – безкоштовна.
Фото: Artem Kniaz for unsplash

Фото: Artem Kniaz for unsplash

Із 24 лютого 2022 року Львів прийняв близько 200 тисяч переселенців, серед них – багато підлітків, які змушені були покинути свої домівки і зараз проживають у незнайомому місті. Так, Українська волонтерська служба організували проєкт, який має на меті допомогти їм розібратись у собі, познайомитись з однолітками та обговорити важливі теми з психологами.

Проєкт «Safe Talks» спрямований на підтримку підлітків через зустрічі з психологами. Протягом 10 днів команда проведе кілька тренінгів та групових зустрічей на такі теми:

  • Довіра та згуртованість в команді
  • Як зрозуміти свої емоції та почуття інших людей?
  • Панічні атаки й нав’язливі думки
  • Шоковий стан і психологічна допомога
  • Арт-терапія: виразити емоції через мистецтво
  • Вигорання, адаптація та мотивація.

 

Читайте також: Панельки чи префаби. Яке житло слід будувати для переселенців

Перший тренінг відбудеться у вівторок, 3 травня, об 11:00. Центральною локацію проєкту у Львові є молодіжний центр «MoлоДвіж», що на вул. Чайковського, 31. Щоб доєднатися, заповнюйте реєстраційну форму. Участь – безкоштовна.

Нагадаємо, що мешканців Львова та внутрішньо переміщених осіб запрошують на серію екскурсій «Прогулянки Львовом». Зокрема, можна відвідати «Панський шпацер від драконів до слонів», «СТРІТ-АРТ тур», «ІНСТА – екскурсію».

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!