УКУ хоче оформити право постійного користування ділянкою, на якій розташована пам’ятка архітектури у Львові.Доповнено

3551 0
Вілла «Пристань» є пам'яткою архітектури місцевого значення.
Вілла Пристань/Фото: Твоє місто

Вілла Пристань/Фото: Твоє місто

Релігійна організація Українського католицького університету звернулася до Львівської міської ради щодо оформлення постійного користування ділянкою вілли «Пристань», що розташована на вул. Парковій, 7.  Відповідний проєкт ухвали опублікували на інформаційному порталі депутатів ЛМР.

Йдеться про дозвіл на розроблення проєкту землеустрою для оформлення права користування земельною ділянкою, на якій розташована пам’ятка архітектури місцевого значення загальною площею 0,0377 га. Український католицький університет має розробити проєкт землеустрою і подати на затвердження Львівській міській раді. 

Читайте також: Частину земельної ділянки біля податкової у Львові віддали УКУ 

Зазначимо, що житловий будинок розташовано у Галицькому районі Львова. Вілла «Пристань» є пам'яткою архітектури місцевого значення. У пояснювальній записці до проєкту ухвали зазначено, що будинок на вул. Парковій, 7, площею 452 кв.м, звели у 1904-1906 роках за проєктом архітектора Наполеона Лущкевича, він перебуває у власності УКУ. Раніше вілла належала президенту Українського католицького університету та голові Філадельфійської архиєпархії УГКЦ в США Борису Ґудзяку. Пізніше він подарував її університету.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!