Шмигаля у Львові попросили збільшити штрафи за руйнування пам’яток архітектури у 100 разів

1167 0
Зараз штраф мінімальний або взагалі відсутній.
Фото: Freepik

Фото: Freepik

Під час сьогоднішнього робочого візиту прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля Львівська міськрада звернулася до нього з пропозицією збільшити розмір штрафів за руйнування історичних пам’яток у 100 разів, повідомляє пресслужба ЛМР.

Місто бентежить те, що фактично штрафи за руйнування пам’яток архітектури мінімальні або взагалі відсутні. Станом на сьогодні штраф за руйнування пам'ятки архітектури становить 1 700 грн для фізичних осіб та 170 000 грн для юридичних. 

Читайте також: Доньку Козловського оштрафували за огорожу на Дорошенка

Нагадаємо, сьогодні до Львова з робочим візитом приїхав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Він взяв участь в урочистому представленні двох унікальних реконструйованих пам’яток національного університету «Львівська політехніка» – Актової зали та зали Юліана Захарієвича.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!