Львівських підприємців просять розмитнювати товари на території області

1023 0
Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка закликав львівських підприємців розмитнювати товари на території області. 50 відсотків від перевиконання надходжень, отриманих на митниці, скеровуватимуть на ремонт доріг.
фото: www.varianty.net

фото: www.varianty.net

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся з представниками бізнесу, підприємства яких зареєстровані на території Львівщини та сплачують митні платежі поза її межами. За попередніми підрахунками, ця сума становить близько 100 мільйонів гривень в місяць. На переконання Олега Синютки, значна частина згаданих коштів могла б залишитися на території області і в подальшому скеровуватись на дорожню інфраструктуру.

Читайте також: Львівська митниця запроваджує електронні сервіси: 2 успішні приклади

«Ми зацікавлені, щоб понадпланові платежі від митних зборів на території Львівщини надходили сьогодні. Це дасть змогу вже цього року зробити ті автомобільні дороги, на ремонт яких закон дозволяє скеровувати 50 відсотків від перевиконання надходжень, отриманих на митниці. Зокрема, йдеться про напрямок Львів-Радехів-Луцьк, Сколе-Славське, Сколе-Чоп, – зазначив Олег Синютка. – Якщо у підприємців на митниці продовжуватимуть вимагати хабарі, то на такі факти будуть жорстко реагувати правоохоронні органи. Адже боротьба з корупцією є основним пріоритетом на Львівщині».

Читайте також: Що можна перевозити через кордон. Правила України та Польщі

У підсумку розмови із підприємцями, керівник області доручив начальникові Львівської митниці ДФС Левкові Прокіпчуку сприяти місцевому бізнесу у розмитненні товарів, аби максимально скоротити час здійснення митного оформлення товарів.

Опублікувала Юлія Сабадишина


Читайте також: