На Львівщині рекомендують обмежити звучання російської музики в Дні жалоби

1208 0
Депутати Львівської облради хочуть обмежити публічне звучання пісень російських виконавців.
Ілюстрація: lviv1256.com

Ілюстрація: lviv1256.com

Львівська обласна рада прийняла рішення про відзначення на території області Днів скорботи та вшанування пам’ятних дат. Окрім іншого, цим рішенням депутати просять обмежити публічне виконання пісень російських виконавців.

Під час поховання загиблих воїнів, уродженців Львівської області рекомендується оголошувати дні жалоби. У жалобні дні та дні пам’яті органам місцевого самоврядування на Львівщині рекомендується обмежити проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань та вжити заходи щодо внесення змін до програм теле- та радіопередач місцевих телерадіоканалів.

Читайте також: Адмінка за шансон. Чи може Львів ефективно протистояти російськомовній попсі

Також органам місцевого самоврядування Львівщини рекомендують прийняти рішення про заборону в закладах культури, ресторанах, клубах, підприємствах та громадському транспорті виконання та відтворення музики та відеокліпів російських співаків, що створюють загрозу національній безпеці України. Тим же рішенням, депутати пропонують заборонити мешканцям області публічно відтворювати музичні твори російських співаків у закладах торгівлі та харчування.

Читайте також: У Львові пропонують заборонити російську музику в закладах

До днів пам’яті та жалоби депутати віднесли: День Героїв Небесної сотні (20 лютого), День Чорнобильської трагедії (26 квітня), вшанування пам’яті жертв політичних репресій (третя неділя травня), роковини початку «Великого терору» (5 серпня), роковини розстрілів україннської інтелігенції в урочищі Сандармох (27 жовтня), роковини початку вивезення українців до Німеччини (січень), роковини операції «Вісла» (28 квітня), роковини проведення операції «Захід» (21 жовтня), День скорботи і шанування пам’яті жертв війни (22 червня), день пам’яті жертв Голодоморів (четверта субота листопада), Іловайська трагедія (29 серпня).


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар