Петиція про покращення транспортного сполучення районів Львова із ЖК «Пасічний» набрала півтисячі голосів

1238 0
Тепер її мають розглянути на найближчому пленарному засіданні депутатів ЛМР.
Фото: google-maps

Фото: google-maps

Петиція про покращення транспортного сполучення ЖК «Пасічний» із різними районами міста набрала необхідні півтисячі голосів. Тепер її мають розглянути на найближчому пленарному засіданні депутатів ЛМР.

Читайте також: Львівські депутати підтримали петицію про продовження трамвая з Сихова до Наукової

Авторка петиції Тетяна Кордіяка зазначає, що нині відсутнє будь-яке сполучення житлового комплексу з іншими частинами міста. Найближча зупинка транспорту розташована на вулиці Зеленій (вул. Зубрівська) за кілометр від ЖК.

«Навіть із вулиці Зубрівської відсутнє сполучення з залізничним вокзалом, районом вулиці Сахарова, Городоцька, Героїв УПА. У комплексі є шість заселених багатоквартирних будинків, на стадії завершення перебувають й додаткові будинки. Окрім цього, поруч із ЖК "Пасічний" є комплекс Villa Magnolia, який теж не має сполучення», – йдеться у петиції.

Цю проблему пропонують вирішити, облаштувавши зупинку громадського транспорту на перехресті вулиць Пасічна – Пирогівка, поруч із комплексом, та внести зміни в схему транспортної системи Львова. 

Читайте також: У Львові погодили петицію про добудову вулиці Ряшівської

Додамо, що взимку управління транспорту оприлюднило плани на будівництво нових трамвайних та тролейбусних ліній у Львові, за якими у районі Пасічної пропонують прокласти тролейбусні лінії від вулиці Вашингтона до Медової Печери, а від Зеленої до Пирогівки запустити тролейбус із автономним ходом. Трамвайні колії планують прокласти від Личаківської до Медової Печери.

Нагадаємо, що Tvoemisto.tv оголосило у Львові Рік комфортного пересування. Наша редакція закликає ділитись своїм ментальним простором та долучитись до покращення міської мобільності Львова. Свої ідеї та пропозиції можна надсилати за адресою: Tvoemisto.tv@gmail.com, у темі листа зазначити «Рік комфортного пересування у Львові». Важливі думки ми опублікуємо на сайті та озвучимо під час експертних дискусій. 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар