Політична реклама

Школи Львова працюють. Батьків просять супроводжувати дітей

936 0
Як повідомила начальник управління освіти ЛМР Галина Слічна, усі навчальні заклади міста працюють.

У школах створено усі умови для безпечного перебування дітей, інформує прес-служба Львівської міськради.

«Зараз вранці в школах будуть лінійки, на яких співатимуть Гімн України, буде хвилина мовчання за людьми, які загинули вчора. Після цього класні керівники матимуть розмови з батьками про те, щоб вони супроводжували дітей до школи та старались забирати їх після навчання.

Також будуть розмови з тими батьками, діти яких не прийшли до школи, щоб вони розуміли, якщо діти вдома, то вони повинні перебувати під постійним наглядом дорослих.

Керівники навчальних закладів зобов’язані посилити охорону навчальних закладів. Щоб покинути територію школи учень має вказати причину. У випадку виникнення надзвичайної ситуації, керівники навчальних закладів мають повідомити про це районний відділ освіти та управління освіти.

Також сьогодні вранці усім буде наголошено про особисту безпеку», - зазначила Галина Слічна.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!