У Львові презентували виставку арт-об'єктів із вторсировини

960 0
Виставка триватиме до кінця червня.
Фото: Андрій Москаленко/Facebook

Фото: Андрій Москаленко/Facebook

Сьогодні, 14 червня, у рамках еко-проекту «Друге життя», у «Львіварні» відбулося відкриття виставки арт-об'єктів із вторсировини, повідомляє прес-служба ЛМР.

Виставка триватиме до кінця червня. Вартість відвідування виставки включає також вартість візиту до Музейно-культурного комплексу пивної історії «Львіварня» та становить 60 гривень (повний квиток).

Читайти також: 30 корисних звичок, що збережуть екологію

Експозиція виставки включає арт-об'єкти з різноманітної вторсировини, а також конструкції, для виготовлення яких учасники використали близько 1000 жестяних банок, 700 пластикових пляшок, 10 кг скла, 25 кг металу, 150 паперових склянок та 5 кг макулатури. Загалом буде представлено 11 об’єктів, що створювались безпосередньо у Львові протягом червня.

«Я думаю, це досить символічно, що виставка відбулася у Львові, оскільки Львів є першим і єдиним містом, яке офіційно прийняло стратегію Zero Waste. Сьогодні понад 90−95% ТПВ іде на полігони, вони не переробляються, не сортуються, і тому важливо, щоб ми на прикладі міст показували успішні кейси», – прокоментував Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

Мета виставки — осучаснити підхід до обговорення екологічної теми та привернути увагу якомога більшої кількості людей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото: Андрій Москаленко/Facebook 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар