Львівські студенти пройшли у фінал престижного бізнес-конкурсу

2941 0
Студенти магістерської програми з "Data Science" Українського католицького університету увійшли до фіналу світового конкурсу "Queen's Innovation Challenge". Команда студентів УКУ стала одною з 6-ти фіналістів.

У межах конкурсу перед учасниками стояло завдання розв’язати певну бізнес-проблему, аналізуючи дані. Їх конкурсантам надали 7 топових канадських компаній : "Scotiabank", "RBC", "TD", "BMO", "Spirit of Math", "Loblaws" та "Canadian Tire". Вирішення завдань учасники представляли у формі презентації та письмового звіту обсягом у вісім сторінок. Українські студенти стали одними із шести фіналістів конкурсу.

Канадський "Банк Монтреаль" оголосив результати конкурсу, відповідно до яких командою переможців півфіналу стали студенти магістерської програми з "Data Science" Українського католицького університету. За словами Віталія Радченка, одного з студентів-фіналістів УКУ, кейс від "Банку Монтреаля" підходив їм найбільше, оскільки він був більше орієнтований на моделювання, аніж на аналітику. В одному із завдань треба було побудувати рекомендаційну систему для продажів інвестиційних продуктів клієнтам банку.

"Чесно зізнаюсь, ми дуже задовлені своїм результатом. Тепер починаємо готуватися до презентації в Торонто, де змагатимемось за головний приз», – прокоментував перемогу у півфіналі студент магістерської програми з Data Science УКУ, Віталій Радченко. 

Фінал конкурсу відбудеться в Торонто 25 листопада 2016 року. Команди-переможці отримають грошовий приз у розмірі 20 000 канадських доларів.

Читайте також: Львівські студенти розробили мобільний додаток, через який можна замовити столик у ресторані

Опублікувала Олена Ільків


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!