Як зміниться контроль у львівських трамваях після впровадження е-квитка. Деталі

4204 0
Загалом до роботи в міському транспорті планують залучити 100 контролерів.
фото: lvivportal.ua

фото: lvivportal.ua

Львів очікує відповіді від ЄБРР на звіт по першому етапу тендеру на впровадження е-квитка. Другий етап – оцінку фінансових пропозицій – планують розпочати через два тижні. Про це під час брифінгу 7 червня повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий.

Читайте також: Скільки коштуватиме місячний проїзний е-квиток у Львові

«Технічну оцінку ми планували закінчити до кінця квітня. Однак була затримка через те, що наші позиції з консультантами банку дещо не збігалися. Тому довелося провести ще кілька додаткових зустрічей з представниками ЄБРР. Зараз вони опрацьовують звіт, а до двох тижнів мають повідомити результат», – каже він.

За його словами, тендерні процедури планують завершити до кінця серпня, а також почати набір ста контролерів. Вони зможуть, зайшовши в транспорт, вимикати всі валідатори. Тобто пасажири вже не зможуть говорити, що не встигли оплатити за проїзд, а змушені будуть сплатити штраф.

Додамо, що пропозиції кількох із шести компаній-учасників відхилили, проте під час брифінгу не вказали, чиї саме, аргументуючи це спільним погодженням з ЄБРР.

Читайте також: Як у Львові працює нова форма оплати проїзду в електротранспорті. Відео

Нагадаємо, ЛКП «Львівавтодор» оголосив міжнародний тендер на впровадження е-квитка у Львові 16 листопада торік. Запропонований контракт має включати проектування, обладнання, програмне забезпечення, апаратні засоби, системи впровадження та інтеграційні послуги, а також послуги з технічного обслуговування. Набори обладнання мають встановити на 1000 одиницях транспорту – 725 автобусах, 150 трамваях, 125 тролейбусах. Також потрібно буде закупити власне е-квитки і зчитувачі, ручні засоби контролю, розробити веб-сайт та мобільні додатки й інтегрувати їх з наявними системами та телекомунікаціями. Крім того, проект передбачає різні способи оплати – як мінімум, готівкову та карткову, можливість придбання квитків через мобільний додаток, а також диспетчерську систему з маршрутами транспорту, розкладом та GPS-навігацією.

17 листопада 2016 року у Львові підписали угоду про кредитне фінансування впровадження е-квитка на 10 млн євро. Назву електронного квитка визначили львів’яни через соціологічне опитування. Назву «ЛеоКарт» запропонувало дев’ять львів’ян, однак переміг Андрій Карп’як, який надав таку пропозицію першим. 

Ольга Коваль


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!