Київ

Київське КП замовило фотозону за 640 тисяч грн та скасувало тендер після розголосу

272 0
«Київський центр розвитку туризму» не знайшов кращого способу витратити півмільйона гривень

Комунальне підприємство «Київський центр розвитку туризму» замовило фотозону з 3D-логотипом Києва за 640 000 гривень. Про це свідчить інформація на сайті Prozorro.

Фотозону мали виготовити з нержавної харчової сталі у вигляді літер Kyiv на гранітній основі.

Також у фотозону планували додати скульптуру архангела Михаїла.

У торгах брав участь єдиний учасник – ФОП Шиш Олександр Васильович. Роботи мали виконати до кінця жовтня.

На тендер звернула увагу депутатка Ксенія Семенова. Вона висловила здивування та наголосила, що на ці гроші можна зробити близько 100 меморіальних табличок загиблим бійцям або 30 табличок із новими назвами вулиць на будинках.

Через короткий проміжок часу тендер було скасовано.

Нагадаємо, після розголосу в ЗМІ ДП ЦУТБ «Льодовий стадіон скасувало добудову Національного тенісного центру на просп. Глушкова в Києві за 308 млн грн. Водночас через оголошення тендеру Міністерство молоді та спорту вирішило звільнити директора Льодового стадіону.

___________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!