На Сихові почали будівництво вентиляційної системи

4232 0
У підземній частині будівлі мають встановити 2 вентилятори, які втягуватимуть загазоване повітря з колектора.
Фото: ЛМР

Фото: ЛМР

У районі вул. Угорської – пр. Червоної Калини розпочали будівництво вентиляційної системи каналізаційного колектора, що дозволить позбавитись неприємного запаху у районі вул. Стуса. Про це повідомляють на Фейсбуці «Львівводоканалу».

У підземній частині будівлі мають встановити 2 вентилятори, які втягуватимуть загазоване повітря з колектора та подаватимуть у вентиляційну трубу висотою 11 метрів. Таким чином завдяки примусовій вентиляції гази будуть розсіюватися у найвищій точці. Автоматичний газоаналізатор цілодобово вимірюватиме концентрацію сірководню, від чого залежатиме інтенсивність роботи вентиляторів.

Читайте також: Як зменшити затори на Сихові

Вартість реалізації проекту становить 1 894 123,96 грн. Будівництвом займається підрядна організація ТОВ «Акваполімер Інжиніринг». Прогнозована тривалість робіт – до січня 2020 року.

Нагадаємо, каналізаційний колектор на вулиці Стуса та проспекті Червоної Калини побудували під час прокладання трамвайної колії на СихівЧитайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!