У вересні львів’ян кличуть на екскурсії Митрополичими садами і хорами собору святого Юра

6104 0
Цього місяця заплановано по 4 екскурсії.
Фото: Олександра Бодняк

Фото: Олександра Бодняк

Фундація духовного відродження запрошує львів’ян у вересні відвідати екскурсії Митрополичими садами і хорами собору святого Юра. Про це Tvoemisto.tv повідомили організатори.

Екскурсії в Митрополичі сади відбудуться 7, 8, 21 і 22 вересня. Початок – о 18:00. Вартість – 100 грн. Участь в екскурсії можуть взяти від 5 до 10 людей, тривалість – 50 хвилин. Для участі необхідно попередньо зареєструватись за посиланням.

Читайте також: Львів'янам показали Митрополичі сади, де відпочивають єпископи. Атмосферні фото

«Під час екскурсії Митрополичими садами ви зможете пройтися мальовничими садами, поглянути на панораму Старого міста, побувати на місці звідки правдоподібно була намальована відома панорама Гогенберґа (перша відоме зображення Львова), відвідати місця, де перебували такі визначні постаті як митрополит Андрей Шептицький, Патріарх Йосиф Сліпий, Святий Папа Іван Павло II», – розповідають у Фундації духовного відродження.

Екскурсії хорами собору святого Юра заплановані на 14, 15, 28 і 29 вересня. У суботу початок буде о 19:45, а в неділю – о 19:00. Тривалість екскурсії – 40 хвилин, вартість – 100 грн. Долучитись до екскурсії можуть від 5 до 10 людей. Для участі також потрібно попередньо зареєструватись за посиланням.

«Під час екскурсії хорами Ви зможете відчути красу барокового інтер’єру храму з висоти хорів, побачити ікону Тайної Вечері, що розташована у святилищі храму (єдине місце звідки можна побачити цю ікону), дізнатись історію Теребовлянської Чудотворної ікони та історію підпільної церкви і побачити місце, звідки було проголошено псевдо собор про ліквідацію УГКЦ, споглядати зблизька скульптури відомих митців таких, як: Йоан Георгій Пінзель, Лука Долинський та Юрій Радивілівський», – запрошують організатори.

Читайте також: У Львові планують відновити та відкрити Митрополичі сади

Додамо, хори собору відкрили для відвідувачів лише у липні цього року, раніше вони були доступні лише для хористів.

Усі кошти, виручені від екскурсій, Фундація духовного відродження використає на свої благочинні проєкти. Місце зустрічі перед кожною екскурсії – площа святого Юра, 5. У випадку запитань можна звертатись за номером 097 702 77 17.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!