Владика Борис та Уляна Супрун виступлять у Центрі Шептицького. Де подивитися

2646 0
Промови владики та в. о. міністерки охорони здоров'я заплановані в рамках зустрічі випускників Українського католицького університету.
фото: сайти УКУ та МОЗ

фото: сайти УКУ та МОЗ

Сьогодні, 15 вересня, у Центрі Шептицького виступлять владика Борис (Ґудзяк) та в. о. міністерки охорони здоров'я Уляна Супрун. Їхні промови заплановані в рамках святкування зустрічі випускників Українського католицького університету.

Читайте також: Люди Твого міста: Владика Борис Ґудзяк про Львів та недовіру

На урочистості запрошують усіх випускників УКУ за умови попередньої реєстрації. Святкові заходи відбуватимуться у конференц-залі Центру Шептицького.

Tvoemisto.tv буде проводити онлайн-трансляцію промов владики Бориса та Уляни Супрун. Переглянути її можна на сайті, YouTube-каналі та Facebook-сторінці «Твого міста». Початок промов – о 14:30 та 15:00 відповідно.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!