Будувати платну дорогу Львів-Краковець хочуть чотири компанії

1358 0
Міністерство інфраструктури України починає будівництво концесійних доріг. Розпорядження про оголошення тендеру на будівництво першої в Україні платної дороги «Львів – Краковець» було погоджено ще 31 березня. Нині потенційний інтерес до цього проекту проявили чотири іноземні компанії.
fckarpaty.com.ua

fckarpaty.com.ua

На сьогодні чотири іноземні компанії заявили про потенційний інтерес до будівництва дороги «Львів-Краковець», яка буде першою платною дорогою в Україні, – про це повідомив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський.

«Зараз активно просуваємо ідею концесійної дороги «Львів-Краковець». Це означає, що фінансувати цю дорогу буде приватний інвестор і вона потенційно буде платною. Вона з’єднає Львів із польським кордоном», – розповів урядовець. Він також зауважив, що «Львів-Краковець» буде першим проектом платної дороги.

Читайте також: Дорога Львів-Краковець стане платною. За що платитимемо?

За його підрахунками, будівництво 100 кілометрів такої дороги коштуватиме 350-500 мільйонів доларів.

Нагадаємо, раніше «Укравтодор» розпочав пошук інвестора для першої концесійної автомобільної дороги «Львів-Краковець». Уряд планує побудувати платну дорогу за 5 років. Вона стане першою в Україні з такими характеристиками.

Джерело: УНН

Опублікувала Юлія Сабадишина


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар