БПП в міськраді може проголосувати за незадовільну оцінку Садового

647 0
Керівник фракції БПП «Солідарність» вважає, що міська рада повинна сьогодні ухвалити рішення стосовно вивезення відходів, яке влаштує жителів Львова, а не мера чи голову ЛОДА. Він наголосив, що при потребі не випускатиме колег із залу, поки вони не приймуть ухвалу.
Фото: radiosvoboda.org

Фото: radiosvoboda.org

За словами Петра Адамика, депутатський корпус сьогодні проголосує результативну ухвалу. Він хотів би викинути всі політичні моменти з ухвали, однак, якщо буде текст ухвали з вимогою незадовільної роботи мера, то фракція за таке рішення проголосує.

Водночас він підкреслив, що йдеться про політичну оцінку, що не має жодного стосунку до сміття.

«Але ще раз кажу – це політична оцінка і не має жодного стосунку до сміття, а у нас вулиці завалені сміттям. Якщо треба консолідувати раду для вирішення цієї проблеми та отримати більшість, то ми готові любі політичні моменти забрати поза стіни ради, тому що це неправильно взагалі. Я пробував би взагалі уникнути політики, бо ми тоді загаємося в політику і залишимося з купами сміття», – наголосив Петро Адамик.

Водночас, він розповів, що голова Львівської ОДА не ставив ультиматум, що пункт про незадовільну роботу мера має обов’язково залишитися в ухвалі.

За його словами, депутати зацікавлені прийняти ухвалу, щоби потім ніхто не намагався зробити їхз крайніми.

«Я переконаний, що ми ухвалимо рішення, я сам депутатів із залу випускати не буду», – підкреслив він.

Як повідомлялося, у міській раді обговорюють питання про передачу функцій з вивезення ТПВ у Львові структурам ЛОДА. Учора виконком затвердив проект цього рішення, однак сьогодні зранку з’явився альтернативний документ від Львівської ОДА, в якому крім конкретних пунктів щодо передачі повноважень йдеться і про політичну складову – визнати роботу міського голови Львова в частині вивезення відходів незадовільною.

Тарас Базюк


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар