Львів’ян запрошують на лекцію британського нейрохірурга і письменника

10713 0
В школі журналістики Українського католицького університету відбудеться відкрита лекція британського нейрохірурга та письменника Генрі Марша.
фото: journalism.ucu.edu.ua

фото: journalism.ucu.edu.ua

Лекція матиме назву Hubris, Nemesis and Free Press, хірург підготував її спеціально для українських студентів. Про це інформує journalism.ucu.edu.ua.

Захід проведуть 25-го квітня о 15.00 на вулиці Хуторівка, 35а (конференц-зала філософсько-богословського факультету Українського католицького університету,  як знайти). Лекція буде англійською мовою з синхронним перекладом.

Читайте також: Які книжки крадуть у львівських книгарнях

Довідка. Генрі Марш – відомий британський нейрохірург, який із початку 90-х займається просвітницькою роботою в Україні, де провів десятки блискучих операцій на мозку. Народився у Лондоні 1950 року. Навчався в Оксфордській школі і Вестмінстерській школі Лондона. Пізніше студіював політологію, філософію, економіку у Оксфордському університеті. Отримав відзнаку Королівської медичної школи. Працював у Atkinson Morley Hospital, одному з найпрогресивніших нейрохірургічних відділень країни. Спеціалізувався на роботі на мозку під місцевою анестезією. 2014 року видав книгу мемуарів Do No Harm: Stories of Life, Death and Brain Surgery, що вийшла українською у Видавництві Старого Лева. 

Опублікувала Олеся Шеремета


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар