Львівські медики врятували життя дитині і дорослому, пересадивши нирки донора

928 0
Донором став 27-річний хлопець з інсультом. Батьки дали згоду на це.
фото: перше тмо львова

фото: перше тмо львова

Львівські медики врятували ще два життя, пересадивши нирки від донора. Одним із пацієнтів став 15-річний хлопець з Рівненської області. Він проходив діаліз в Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі.

Як повідомили у Першому територіальному медичному об’єднанні Львова, донором став 27-річний хлопець з інсультом. Батьки дали згоду на донорство. Так, першу нирку отримав хлопець з Рівненщини, а другу – 40-річний чоловік з Тернопільщини. Його органи перестали функціонувати з 2013 року. Останні два роки він був на діалізі.

Читайте також: Хто та де може претендувати на безкоштовну трансплантацію у Львові

Нагадаємо, що напередодні команда Клініки дитячої онкології та трансплантації кісткового мозку спільно з дитячим лікарем-онкологом Національного інституту раку Ксенією Болгаріною провела перший успішний забір стовбурових клітин у дитини. Ці клітини мають допомогти 4-річному Максимку, якого лікують від нейробластоми після високодозової хіміотерапії, швидше одужати.

Фото Першого ТМО Львова


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!