Поблизу Східниці планують збудувати міні-ГЕС

5077 0
Це буде перша ГЕС в Україні, яку спорудять за передовими німецькими технологіями.
Фото: alternative-energy.com.ua

Фото: alternative-energy.com.ua

На річці Стрий у селі Довге Гірське, що неподалік Східниці, планують побудувати гідроелектростанцію потужністю МГЕС 1 МВт. Інноваційний проєкт відповідатиме всім екологічним критеріям та стандартам, які діють в Україні та світі, йдеться на сайті Східницької територіальної громади.

Читайте також: На Львівщині розпочали ремонт дороги Острів – Луки. Фото

Проєкт розробила німецька компанія DR. HUTAREW & PARTNER international (ТзОВ «Гутарьов та Партнери Україна» – філія в Україні) спільно з Національною академією наук України, Інститутом гідробіології та Басейновим управлінням водних ресурсів.

Міні-ГЕС потужністю 1 МВт в поблизу Східниці стане в Україні першою гідроелектростанцією спорудженою за передовими німецькими технологіями. Вплив на екологію від її діяльності буде мінімальний. Крім будівництва гідроелектростанції інвестори планують провести зариблення річок, будівництво човникової станції та вкласти значні кошти у розвиток інфраструктури села.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!