Виготовити нові автобуси для Львова хочуть 5 компаній

3017 0
Частину автобусів мають доставити вже цього року.
Фото: Вікторія Ейсмунт

Фото: Вікторія Ейсмунт

У Львові відкрили тендерні пропозиції на закупівлю 100 нових низькопідлогових автобусів. Про це повідомив міський голова Андрій Садовий.

Читайте також: Комунальне АТП-1 збудує нове депо у Львові за 3,5 млн євро

Свої пропозиції подали 5 учасників: «Богдан», «УкрЄвроМаз», «Сучасні вантажівки», Otokar (Туреччина) та «Електрон». Тендерний комітет АТП1 спільно з експертами Європейського інвестиційного банку наразі вивчають документи. Частину автобусів мають доставити вже цього року. 

Автобуси купують у межах участі Львова у програмі «Міський громадський транспорт України», яку депутати ЛМР підтримали у листопаді 2017 року. Тоді мова йшла про 120 автобусів різної місткості та 10 трамваїв. Згодом чиновники передумали купувати малі автобуси, а натомість вирішили купити 100 великих.

На це ЄІБ виділив по 12 млн євро. Термін кредиту під держгарантію становить 22 роки під 2,5%. 27 грудня ЛМР остаточно погодила цей кредит для міських комунальних підприємств.

Читайте також: У Львові змінили схеми руху восьми автобусів

Нагадаємо, що в останні кілька років у Львові за різні кредити придбали у Берліні 30 вживаних трамваїв Tatra KT-4, 50 нових тролейбусів, автобуси МАЗ та Електрон. Ще 50 млн євро Львів візьме у кредит в Міжнародної фінансової корпорації на 100 тролейбусів із автономним ходом та реконструкцію вулиці Шевченка. Крім цього, для Львова планують придбати ще 40 вживаних берлінських трамваїв.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!