Львів планує закупити 120 автобусів

2313 0
За кредитні кошти від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) для Львова придбають понад сотню автобусів.
фото: eltrans.electron.uа

фото: eltrans.electron.uа

Про це в інтерв’ю для Tvoemisto.tv розповів в.о. керівника управління транспорту ЛМР Олег Партика. «Плануємо через тендер закупити 120 автобусів: 60 великих і 60 малих. Коли саме це буде – сказати складно. Процес мав би запуститися до кінця року», – зазначив він.

Детальніше читайте тут: З турботою про водія маршрутки. Як Львів вирішує свою транспортну проблему

Нагадаємо, угоду було підписано 11-го листопада 2016-го року. Фінансування проекту планується здійснити за рахунок залучених кредитних коштів Європейського інвестиційного банку під державні гарантії в обсязі 200 млн євро, строком до 22 років з пільговим періодом до 5 років. Джерелом співфінансування проекту будуть залучені кошти Європейського банку реконструкції та розвитку та/або кошти місцевих бюджетів, кінцевих бенефіціарів.

Читайте також: Львів отримає кредит на оновлення громадського транспорту. Що придбають

Раніше у відповіді на запит від Tvoemisto.tv перший заступник міністра інфраструктури Євген Кравцов повідомив,  що орієнтовний обсяг кредитних ресурсів, які планує залучити Львів від ЄІБ, становить приблизно 39 млн євро. Ці кошти мають спрямувати також на будівництво тролейбусних ліній, реконструкцію трамвайних колій, придбання автобусів, трамваїв, ремонт трамвайних, тролейбусних депо та вагоноремонтних майстерень.

 


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар