У Львові створили унікальну програму для адаптації воїнів АТО

1908 0
Уперше в Україні розроблена короткотермінова структурована програма «Соціально-психологічна підтримка адаптації ветеранів АТО», яка базується на методах когнітивно-поведінкової терапії. Про це інформує прес-служба українського Католицького Університету.
фото: vidido.ua, ipress.ua, www.unian.ua

фото: vidido.ua, ipress.ua, www.unian.ua

 

В Інституті психічного здоров’я Українського Католицького Університету відбулося навчання тренерів розробленої фахівцями Інституту програми «Соціально-психологічна підтримка адаптації ветеранів АТО». Участь у тренінгу взяли психологи Збройних Сил України, Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Психологічної Кризової Служби та інших волонтерських організацій.

Читайте також: Іван Гаврилко: Після АТО я два тижні не хотів виходити з дому

За словами фахівців, програма призначена для використання психологами-тренерами, соціальними працівниками, волонтерами, які працюють із ветеранами (учасниками бойових дій), їхніми близькими та рідними, а також для надання самодопомоги. Організатори очікують, що в цьому проекті зможуть об’єднати знання та навики кваліфікованих спеціалістів і разом вдосконалювати систему психологічної реабілітації, а також навчати інших фахівців, соціальних працівників та осіб, які будуть безпосередньо контактувати з бійцями та членами їхніх сімей.

Нагадаємо, у Львові відкрили ресурсний центр громадської організації «Справа Кольпінга в Україні» для допомоги внутрішньо переміщеним особам та учасникам (членам родин) антитерористичної операції. 

Опублікувала Юлія Сабадишина


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар