Старшим за 75 років пенсіонерам обіцяють ввести доплати до пенсій

2246 0
Ці доплати будуть подібні до тих, які з травня видають пенсіонерам віком від 80 років.
Фото: physicsworld.com

Фото: physicsworld.com

У 2021 році Кабмін та Верховна Рада планують ввести доплати до пенсій для пенсіонерів віком від 75 років. Про це агентству Інтерфакс-Україна розповіла голова комітету з питань соцполітики Галина Третьякова.

Ці доплати будуть подібні до тих, які з травня видають пенсіонерам віком від 80 років.

«Наразі ми чекаємо на 15 вересня, коли внесуть державний бюджет. Я на постійному контакті з міністром фінансів. Він закладає надбавку і для осіб 75+. Будемо допомагати людям, які працювали в основному за радянських часів і мають дуже малу пенсію зараз», – сказала вона.

Галина Третьякова нагадала, що у 2020 році Рада ухвалила два закони, згідно з якими люди віком від 80 років додатково отримали не лише доплату в 1 тисячу грн, яку надали як одноразову допомогу для 5 млн пенсіонерів, а й постійну доплату до пенсії у 500 грн.

Читайте також: Уряд запустить оплату компослуг для пенсіонерів по телефону

Додамо, що за даними Держстату, на кінець 2019 року в Україні було 9,98 млн людей віком від 60 років і 7,15 млн людей віком від 65 років.

Нагадаємо, що через підвищення мінімальної зарплатні з 1 вересня зросла й мінімальна пенсія.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!