У Львові скасували дозвіл на зведення будинку на вулиці Степанівни

3253 0
У Львові скасували декларацію на будівництво будинку по вулиці Олени Степанівни, 8. Про це інформує прес-служба Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ).
фото: www.dabi.gov.ua

фото: www.dabi.gov.ua

Департамент Держархбудінспекції у Львівській області скасував реєстрацію декларації на початок виконання будівельних робіт щодо житлового будинку №2 по генеральному плану з вбудованими нежитловими приміщеннями у Львові на вулиці Олени Степанівни, 8.

Читайте також: У Львові припинили будівництво багатоповерхівки на Голубовича

У результаті проведеної планової перевірки на вказаному об’єкті виявлено, що замовник навів недостовірні дані у декларації. Це й дало підстави до скасування реєстрації дозвільного документу. Зараз вживають заходи щодо притягнення порушників містобудівного законодавства до відповідальності.

Опублікувала Юлія Сабадишина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!