Впроваджувати у Львові е-квиток хочуть 6 компаній. Перелік

914 0
Сьогодні відбулось розкриття технічних пропозицій від претендентів.
фото: lvivportal.ua

фото: lvivportal.ua

12 лютого тендерний комітет розкрив пакети технічних пропозицій від компаній, що претендують на впровадження у Львові системи е-квитка. Про це повідомляє Гал-Інфо.

Усього подались 6 компаній, хоча раніше таке бажання висловлювали 29. Це

  • Ridango AS (Естонія)
  • JVCA Mikroelektronika & SoftServе (Консорціум Чеської компанії Mikroelektronika і SoftServе зі Львова)
  • JVCA Onur (Туреччина)
  • Consortium BPC AG (Швейцарія)
  • PPT Excellence 
  • Almaviva AEP SWARCO

Одну з компаній – PPT Excelleng – усунули від участі в тендері через невідповідність поданої документації.

Читайте також: Скільки коштуватиме місячний проїзний е-квиток у Львові

Тендерний комітет вивчатиме подані заявки та формуватиме цінову пропозицію орієнтовно до травня 2019 року. Відтак, договір із переможцем планують підписати у червні.

Нагадаємо, ЛКП «Львівавтодор» оголосив міжнародний тендер на впровадження е-квитка у Львові 16 листопада 2018 року. Запропонований контракт має включати проектування, обладнання, програмне забезпечення, апаратні засоби, системи впровадження та інтеграційні послуги, а також послуги з технічного обслуговування. Набори обладнання мають встановити на 1000 одиницях транспорту – 725 автобусах, 150 трамваях, 125 тролейбусах. Також потрібно буде закупити власне е-квитки і зчитувачі, ручні засоби контролю, розробити веб-сайт та мобільні додатки й інтегрувати їх з наявними системами та телекомунікаціями. Крім того, проект передбачає диспетчерську систему з маршрутами транспорту, розкладом та GPS-навігацією. Ця система має передбачати різні способи оплати – як мінімум, готівкову та карткову, а також можливість придбання квитків через мобільний додаток.

Читайте також: Як виглядатиме та працюватиме електронний квиток у Львові. Візуалізація

17 листопада 2016 року у Львові підписали угоду про кредитне фінансування впровадження е-квитка на 10 млн євро. Назву електронного квитка визначили львів’яни через соціологічне опитування. Назву «ЛеоКарт» запропонувало дев’ять львів’ян, однак переміг Андрій Карп’як, який надав таку пропозицію першим. 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар