
Фото: УНН
Covid-19 – Головне. Міністра охорони здоров’я Степанова планують звільнити до кінця 2020 року. Однак, за даними джерел УП, є проблема із тим, хто стане новим міністром, оскільки зараз будь-хто, хто зайде на цю посаду – по суті матиме завершення кар’єри.
Міністр внутрішніх справ Аваков вважає, що в Україні мають негайно ввести повний локдаун на 3-4 тижні з механізмом компенсацій для населення. У Зеленського відповіли, що спільно з урядом введуть жорсткий локдаун у випадку погіршення епідемічної ситуації.
Читайте також: Вакцина не є чарівною зброєю. Експерти вважають, що Україна житиме з Covid-19 весь наступний рік
Світовий банк виділить 100 мільйонів доларів Мінохорони здоров’я для закупівлі вакцин від Covid-19 та обладнання лікарень.
Вакцина, розроблена Оксфордським університетом та AstraZeneca, могла отримати високі результати ефективності через неналежне проведення випробувань. У компанії визнали помилки при її випробуванні.
99,9% рідини в краплях коронавірусу випаровується за кілька хвилин, але вірус виживає, тому що висохла крапля утворює плівку схожу на млинець. Вона приклеюється до поверхні за кілька годин і може залишатися заразною при торканні. Вчені рекомендують регулярно чистити поверхні, щоби бути впевненим, що там немає Covid-19.
Читайте також: Ні їсти, ні пити, ні курити. Що впливає на достовірність ПЛР-тесту
Коронавірус – Львів – Україна. На Львівщині Covid-19 зафіксували у 737 особи (824 – напередодні). Разом 43 611. Одужало – 28 062 (+ 472), померло – 1 195 (+ 12).
В Україні Covid-19 виявлено у 15 331 осіб (13 882 за попередню добу). Загальна кількість 677 189 пацієнтів. Одужало – 317 395 (+ 9 617), померло – 11 717 особи (+ 225).
Перелік антилідерів не змінився: Київ – 64 019 (+ 1 399), Харківська – 53 433 (+ 895), Львівська – 43 611 (+ 737) та Одеська області – 40 535 (+ 793).
Найбільша кількість підтверджених випадків за добу зареєстрована у Києві (1 399), Дніпропетровській (1 254), Київській (979), Запорізькій (898) та Харківській (895) областях.
Сесія ЛОР – Культова книгарня. Перше засідання сесії Львівської обласної ради нового скликання може відбутися 1 грудня. Офіційне рішення оголосять нині. Як повідомив Тvoemisto.tv заступник голови Львівської обласної ТВК Шажко, наразі працює робоча група, до якої входять депутати від кожної з партій, які пройшли у раду.
Читайте також: У Львові судитимуть шахраїв, які переоформляли і продавали квартири одиноких людей
У Львові після книгарні «Глобус» на площі Галицькій,12 закривається ще одна культова «Українська книгарня» на проспекті Шевченка,8, поряд із НТШ. До 1 січня тут розпродують книги, решту повертатимуть у видавництва. Власниця Ольга Огризло розповіла, що карантин вихідного дня, відсутність туристів з-за кордону і з інших областей України вплинути на її рішення – згорнути справу.
СБУ – Олігархи влади. Служба безпеки України назвала дані про свій автопарк «інформацією з обмеженим доступом».
Силовики виявили схованку з великою кількістю зброї, боєприпасів та вибухівки у будівлі президії Національної академії аграрних наук.
Зеленський обіцяв, що за його президентства відносини між владою та представниками великого бізнесу стануть виключно публічними. Тим часом високопосадовці продовжують проводити непублічні зустрічі з впливовими бізнесменами. Зокрема, знімальна група зафіксувала, як до бокових воріт МВС під’їхав Mercedes, яким користується бізнесмен Фукс.
Читайте також: Маршрути до сіл і містечок Львівської ОТГ не затвердили. У чому причина
Іншим разом, помітили автівку охорони неформальної групи «Приват», яка супроводжувала BMW на виїзді з МВС, а згодом кортеж заїхав до підземного паркінгу столичного офісу Коломойського. А бізнесмен та представник неформальної групи «Приват» Кіперман зустрічався із головою правління НАК «Нафтогаз» Коболєвим у п’ятизірковому готелі Hyatt,
Ріст тарифів на електрику. У Міненерго анонсували рішення про підвищення з наступного тижня тарифів для населення на електроенергію, зараз ведеться робота, щоб прийняти «максимально зважене рішення».
Читайте також: Львів'ян просять терміново допомогти зібрати кошти на викуп чорнобурок з хутрової ферми
Знищені Карпати. Виконавчий директор програми ООН з питань довкілля Інгер Андерсен попередила країни Карпатського регіону про серйозні загрози через вирубку лісів та зміни клімату. Як приклад вона навела руйнівні повені, які пережила Україна.
Гарного Вам дня!