На вулиці Лисенка відреставрували браму. Фото

1007 1
Брама стала дванадцятою, яку реставрують за програмою співфінансування.
Фото: Христина Процак / Facebook

Фото: Христина Процак / Facebook

У Львові на вулиці Лисенка, 33 відреставрували чергову браму за співфінансуванням міста та мешканців будинку. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила крівниця прес-служби ЛМР Христина Процак.

Вартість реставрації металевої брами становить 63,4 тис. грн. Брама на Лисенка – дванадцята брама, яку відреставрували за програмою співфінансування з мешканцями (70% коштів надає міська рада, ще 30% – мешканці будинку.

Читайте також: Німецьке товариство GIZ повертається до Львова з новим проектом

Брама після реставрації

Брама до реставрації

Наразі тривають реставраційні роботи брам у будинках за адресами: вул. Смольського, 3, вул. Гоголя, 5, вул. Козланюка, 2.

Читайте також: У центрі Львова завершили реставрацію пам'ятки архітектури. Фото до і після

Цього року «Археологічно-архітектурна служба» взяла в роботу 50 заявок від мешканців на реставрацію у співфінансуванні вхідних дверей і брам в будинках. Першими об’єктами, які відреставрували за цією програмою, були вхідні двері будинку на пл. Старий Ринок, 2 та дерев’яна брама в будинку на вул. Залізнична, 4. Пізніше відреставрували брами на вулиці Котляревського, 15, Павлова, 11Лисенка, 3Конинського, 5 та Котляревського, 45Архітекторській, 3Головацького, 22 та вул. Чупринки, 46 та Козланюка, 8.

Читайте також: У Львові відреставрували вже 11 історичних брам. Фото до і після

Нагадаємо, впродовж 2009-2017 р. у Львові діяв проект «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» (GIZ). У межах цього проекту у співфінансуванні німецького товариства та мешканців відреставрували 148 історичних брам. 70% вартості робіт фінансувало німецьке товариство, а 30%  — мешканці.

1 лютого 2018 року виконком ЛМР продовжив дію програми. Згодом у німецькому товаристві GIZ заявили про повернення у Львів із новим проектом.

Фото Христини Процак / Facebook


Читайте також:
6 Листопада, 2018 00:45
Андрій Іванович Пані Онищенко, надайте коментар відносно Степанівни 31. Тут люди чекають :)