
Фото: Unsplash
Як швидко оплатити комунальні послуги, не виходячи з дому. Інструкція
Вода
Подати показники приладів обліку води можна чотирма способами і з 10 числа до передостаннього робочого дня поточного місяця включно. Зокрема, на Порталі споживачів комунальних послуг. Посилання https://infolviv.com.ua/ переносимо у пошуковик, за ним потрібно зареєструватися, вказавши номер особового рахунку і код активації, які зазначені на квитанції.
За телефоном: 240-01-00, 067-310-09-49.
Для кожного району є свій номер телефону:
- Галицький район – 067-310-63-81;
- Франківський район – 067-310-61-69;
- Личаківський район – 067-310-64-85;
- Сихівський район – 067-310-59-51;
- Залізничний район – 067-310-60-56;
- Шевченківський район – 067-310-60-28;
- Позаміські – 067-310-59-52.
SMS за таким взірцем: Номер особового рахунку – Номер лічильника – кінцевий показник.
Eлектронною поштою за таким взірцем:
- номер особового рахунку
- адреса
- номер лічильника-кінцевий показник.
Електронні адреси для кожного з районів:
- Галицький район – [email protected];
- Франківський район – [email protected];
- Личаківський район – [email protected];
- Сихівський район – [email protected];
- Залізничний район – [email protected];
- Шевченківський район – [email protected];
- Позаміські – [email protected]
Світло
Оплатити за світло мешканці можуть шістьома способами. Зокрема, за допомогою електронного сервісу «Персональний кабінет» для клієнтів ПрАТ «Львівобленерго» за посиланням http://info.loe.lviv.ua/. Його слід ввести в пошуковику Google чи будь-якому іншому. На стартовій сторінці можна зареєструватись, для цього є відеоінструкція: потрібно заповнити всі поля реєстрації – вказати електронну адресу і пароль та натиснути «Зареєструватися». Після цього на вашу електронну пошту прийде лист, за яким можна підтвердити реєстрацію і потрапити у Персональний кабінет і натиснути «додати споживача». Уже там є функції «внести покази», «оплатити», а також «дізнатися про нарахування» за світло, роздрукувати квитанції, подати запит.
Читайте також: Безконтактність наше все, Або як українцям жити в новій онлайн реальності
Повідомлення на короткий номер 5068. Аби подати показник на номер 5068 у SMS-повідомленні, потрібно вказати два значення у форматі »Код{пробіл}Показник»:
1) код – це десятизначний код абонента (десятизначний можна дізнатись з квитанції про оплату, в оператора кол-центру або у відповідному районному відділенні електропостачання);
2) показник – це показник приладу обліку на дату відправлення SMS-повідомлення.
Код і показник потрібно обов’язково розділити пробілом. Якщо система успішно прийняла показник, відправник отримає повідомлення із текстом «Дякуємо. Показник прийнято до опрацювання». Якщо допущено помилку, система автоматично сповістить про це повідомленням: «Показ не прийнято. Очікуємо 10-значний код пробіл показник».
Приклад повідомлення: 3000000218 85 (3000000218 – це десятизначний код, а 85 – показник лічильника). Стандартна вартість відправки SMS на короткий номер становить 1,00 грн.
Електронна пошта. Ви можете зі своєю електронної пошти надіслати лист на адресу (кому?) [email protected] і вказати у ньому два значення у форматі «Код{пробіл}Показник».
Якщо система успішно прийняла показник, відправник отримає лист із текстом «Поданий Вами показник приладу обліку успішно прийнято». Якщо допущено помилку, система автоматично повідомить про це.
Номер 295-85-13
- Наберіть номер 295-85-13 (цілодобово, згідно з тарифами оператора). Далі дотримуйтесь підказок голосового меню.
- Після звукового сигналу введіть свій десятизначний код (десятизначний можна дізнатись з квитанції про оплату, яку Ви отримуєте в пунктах прийому платежів, в оператора Кол-центру ПрАТ «Львівобленерго» 0-800-30-15-68 або у відповідному районному відділенні електропостачання).
- Після перевірки введеного коду натисніть «1» (якщо код ввели невірно і необхідно його ввести ще раз – натисніть «9»).
- Після звукового сигналу введіть свій показник лічильника.
- Якщо показник ввели правильно – натисніть «1» (якщо показник ввели невірно і необхідно його ввести ще раз – натисніть «9»).
- Програма повідомить Вас про успішне прийняття показника лічильника.
Зателефонувати на номер 5068. Аби подати показник електроенергії, можете зателефонувати на короткий номер 5068 і повідомити дані лічильника, користуючись підказками голосового меню. Вартість дзвінка для усіх національних GSM операторів становить одну гривню за хвилину з урахуванням всіх податків.
Через cервіси подачі показників у Viber, Telegram та Facebook-messenger. Знайти нові сервіси просто – скористайтесь QR-кодами, що є на сайті компанії у розділі Побутовим споживачам. У Telegram можете перейти на сторінку сервісу за назвою: «Львівобленерго». Назва сторінки у Facebook-messenger – Подати показник електролічильника «Львівобленерго».
Для того, аби подавати показники у Viber, потрібно зайти в додаток, натиснути в правому нижньому куті «Додатково», вгорі натиснути на камеру з QR-кодом та відсканувати код для додатку Viber. Коли у вас вікриється діалог з чат-ботом «ЛОЕ», то слід клікнути внизу «розпочати», потім «мій особовий рахунок» – «додати особовий рахунок» – «особовий рахунок на прізвищем споживача». Надалі вкажіть особовий рахунок (десять цифр) і через пробіл прізвище споживача. Ваш особовий рахунок буде збережено і ви отримали можливість подати показники лічильника. Такі самі кроки можна проробити у Телеграмі чи Фейсбук-месенджері. Потім вам достатньо буде при вході у діалог з чат-ботом натиснути «Мої особові рахунки», обрати зареєстрований особовий рахунок і натиснути «Надіслати показник лічильника».
Газ
Варіантів оплати за газ є декілька, із них можна обрати найзручніший. Приміром, зафіксувати показання в Особистому кабінеті на сайті 104.ua. Для реєстрації кабінету необхідно вказати номер особового рахунку і суму останнього платежу. Детальну інструкцію як зареєструватися в Особистому кабінеті, можна дізнатися на сайті 104.ua у розділі «Як зареєструватися».
За допомогою мобільного додатку 104Mobile. Завантажити тестову версію 104 Mobile на свій мобільний можна за посиланням Google Play. Тестова версія 104 Mobile наразі розроблена для мобільних пристроїв, які працюють на операційній системі ОС Android (версія 4.1 або вище). Для iPhone, який працює на операційній системі iOS 11 або вище – 104 Mobile Light.
Чат-боти 7104ua у месенджері Viber та Telegram. Чат-боти можна легко активувати в зручному для вас месенджері, увівши дані особового рахунку, останню оплату за газ або номер лічильника. Щоб передати показник – дійте за підказками в головному меню. У чат-ботах теж можна також можна зареєструвати декілька особових рахунків, передавати показники з фото лічильника. Важливо: якщо ви внесли помилкові показання лічильника, скоригувати їх можна у чат-ботах Viber і Telegram 7104ua, надіславши фото лічильника.
За допомогою СМС на короткий номер 7104. У повідомленні необхідно вказати номер рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ YYYYY, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр особового рахунку, YYYYY – показання лічильника (до 5 цифр). Між даними особового рахунку і показаннями необхідно ввести пробіл. Після відправлення повідомлення споживач автоматично отримує відповідь: «Ваші показання прийняті та оброблені. Дякуємо». Якщо клієнт отримав відповідь «Неправильний формат», це означає, що дані, які він надіслав, вказані некоректно. Йому необхідно їх перевірити та повторити спробу.
За номерами контакт-центру (032) 29-07-104, (067) 21-77-104. Користуючись підказками голосового меню, необхідно ввести номер особового рахунку та показання.
Ольга Коваль
Повна або часткова републікація тексту без письмової згоди редакції забороняється і вважається порушенням авторських прав.
https://lviv1256.com/news/na-terytorii-lvivskoho-perynatalnoho-tsentru-planuiut-zbuduvaty-novyy-korpus-okhmatdytu/?fbclid=IwAR2wuXWF8REbyEd328CDOVQiZhdQwne7ZRWMIgR3GJbHux26GmMe47uz_c8Вибір Твого міста
- Львів гуде. Чи готові підприємці ділитися генераторами та як отримати компенсацію
- «Діти – то святе». Педіатр Ярема Возниця про те, що варто знати батькам
- Проїзд площею Ринок. Кому та за яких умов видають перепустки
- «Українці – це спів». Уляна Горбачевська про моду на українське у світі
- Як зміняться парки та озера Львова. Відверта розмова з очільницею управління екології
- Цілюща вода. Як Моршин намагається зберегти свої джерела
- Як хочете «прохалявити», згадуйте хлопців і дівчат на фронті. Розмова з викладачем-добровольцем
- Чути дзвони та коляду. Як у Львові переосмислювали Різдво
- Майкл Каппоні: Модульні будинки для ВПО – не завжди добре. Чим їх замінити?
- Місія Львова – допомагати. Як місто пережило рік та що далі
- «Страшно, коли відправляєш посилку, а людини вже нема». Інтерв’ю з Лілією Ступницькою
- Незламні люди. Як львівʼяни працюють з кафе та коворкінгів. Репортаж
- «Їдуть машиною і відключають світло». Інтерв’ю з речницею «Львівобленерго»
- Історія Церкви святого Миколая у Львові, або Як змінювався храм часів XIII століття
- «Треба змінювати стиль календаря, а не дату Різдва». Інтерв'ю з богословом
- Крафтовий сирник добра. Вісім найкращих рецептів
- «Святий Миколаю, принеси подарунки нашим захисникам. Нічого іншого не хочу»
- Неестетичні білборди. Чому у Львові вирішили демонтувати рекламу
- Куди поїхати на вихідні зі Львова: до одного з найстаріших українських міст
- «Хотів бути Левом через Львів». Як військові обирають свої позивні
- «Пункти незламності» у Львові. Де у вашому районі випити кави та підзарядитись
- Що має побачити кожен львів’янин: храм Святого Архистратига Михаїла
- За рік «скурив» айфон. Чому підлітки повірили, що курити безпечно
- Львів матиме два реабілітаційні центри. Чим вони відрізняються і як працюватимуть
- Безпечне навчання. Як діяти під час різних загроз учням у школах і студентам у вишах
- Від цього часто залежить життя людини. Що має бути в домашній аптечці
- «Нам бракує порядку, дисциплінованості й тиші». Плюси і мінуси навчання за кордоном
- «Тут ти все одно на чужині, навіть якщо є дорога елітна школа». Плюси і мінуси навчання за кордоном
- Арештована пам'ятка. Що відбувається з Будинком вчених у Львові
- «Треба однією рукою відстрілюватися, а другою не упустити майбутнє». Юрко Назарук про допомогу військовим і школу
- «На щиті» замість «Груз 200». Як у ЗСУ позбуваються радянської спадщини
- Чи зросте вартість проїзду та як курсуватиме транспорт з осені. Розмова з Орестом Олеськівим
- Право на щастя. Історія подружжя, яке всиновило десятьох дітей
- Міста мають знати, що робити, якщо ракета влучить у ТЕЦ, – експерт
- «На Сихові розвиваємо молодь, яка не знає, чим зайнятись». Як працює центр Young Dovzhenko
- Громадський простір, комунальний ринок і ТЦ. Як зміниться локація на перехресті Петлюри – Садової
- Нам потрібно вижити. Павло Шеремета про руйнування мереж, втрати і бізнес
- Новий бізнес на Львівщині. Які галузі сьогодні є у пріоритеті
- Треба бути оптимістом. Юрій Андрухович та Генрі Марш про війну, творчість і українців
- Люди змінюють час, а не навпаки. Дорж Бату про новий роман «Коко 2.0»
- Знайшли чоловіка через відео на ютубі. Історія родини, яка евакуювалася з Лисичанська до Львова
- Маршрут двоколісним. Що цікавого можна побачити на шляху від Брюховичів до Жовкви
- Як росія створює псевдоукраїнські канали в Телеграмі і чим він небезпечний
- Полтва, можливо, найбрудніша в Україні. Що у нас з річками та чому це важливо для вступу в ЄС
- Як у вишах працюють військові кафедри і що варто змінити
- Проблема з укриттями. Як вчитимуться львівські студенти в умовах війни
- «Мусимо швидко перемогти, щоб українці повернулися додому». Яка ситуація з міграцією на Львівщині
- Бандерівська замість московської. Як Україна та інші країни перейменовують ковбасу, сир і пиво
- Куди поїхати на вихідні зі Львова. До Свірзького замку та ренесансного костелу
- Автомобілі подорожчають до осені майже на третину. Експерт про повернення мит
- Трамвай поїде швидше. Як може змінитися вулиця Вітовського у Львові
- «Маємо заявок на тисячу осіб щодня». Чому чоловікам стало важче перетнути кордон
- Що має виконати Україна, щоб увійти до Євросоюзу
- Зміна постачальника газу. Чому ми стаємо клієнтами «Нафтогазу»
- Понад 300 тисяч жертв. Як Львів страждав від радянської та німецької окупації
- Куди поїхати на вихідні зі Львова. До старовинного села над річкою
- «Треба довести, що ми боремося з корупцією». Що дасть Україні кандидатство в ЄС
- Кава з душею і кардамоном. Історія херсонця, який у львівському парку варить каву
- «Можемо мати цілу генерацію невпевнених у собі дітей». Чим небезпечний російський YouTube
- Чи справді в Україні виник дефіцит техніки і яка ситуація на ринку
- «Здолає дорогу той, хто йде». Як переселенці на Львівщині знаходять роботу
- Що відбулося із УПЦ МП? Інтерв’ю з митрополитом Філаретом
- Російський бізнес у Львові та області. У кого можуть вилучити майно
- «Львів'яни – чудові», або Як переселенці з Маріуполя відкрили у Львові ресторан
- Потрібен сильний лідер. Як бізнесу долати виклики війни
- Добродії на пів мільйона, або Що відбувається у справі Матиса і Шпитка
- Шкодуємо, що не виїхали раніше. Історії дітей, яких рятують у Львові
- «Компроміс вичерпався». Історик про те, чому Україна вже не може святкувати 9 травня
- «Психопати сотнями не ходять. Йдеться про страшну ненависть». Дослідниця терору про злочини росіян
- «Бог залишив мене живою, тому мушу жити». Історія медсестри, яка підірвалася на снаряді
- Проблему з пальним можна вирішити, – експерт
- Несправжній Козак. Що буде із майном соратника Медведчука у Львові
- Великдень у Львові та селах відзначали по-різному. Старі фото та традиції
- Космічна магія Великодня. На згадку про писанкарку Ганну Косів
- «Такої кількості ще не було». Як волонтерська кухня передає паски на передову
- Купити авто в Європі. Як через новий закон виник ажіотаж на кордоні і ринку
- Історія повторюється. У чому феномен пісні «Ой, у лузі червона калина»
- Швидкі рішення, піт і сльози. Експерти про те, як відбудовувати Україну
- «Хто буде Карфагеном – Москва чи Київ?» Ярослав Грицак про війну за існування
- Важливо, щоб Папа не зустрівся з Кірілом, або Як Україні перемогти росію у Ватикані
- Львівщина може забезпечити сіллю пів України, але будуть проблеми з олією
- «Треба передусім назвати путіна злочинцем», – отець-доктор Михайло Димид про Папу, війну і жертви
- «Навіщо фінансувати культуру, коли війна?» У Львові оживає театральне життя
- «Господи, як я їх ненавиджу! Отак і скажіть». Священник про звірства росіян
- Маємо почати говорити про втрати. Психолог про втому та другий місяць війни
- «Недооцінювати загрозу білоруського удару не варто», – Остап Кривдик
- «Не хочу говорити однією мовою з окупантами». Історії переселенців, які перейшли на українську
- «Мова – це зброя, але не головна». Історик Ярослав Грицак про те, як росія нищила українську
- «Стане великим багатосферним хабом». Як Львів трансформується у час війни
- Як в Україні проходить загальна мобілізація та кого не призиватимуть
- «Якби я змогла забути російську, була б щаслива». Історія харків’янки, яка почала спілкуватися українською
- Залежить від заправки. Яка ситуація із пальним на Львівщині
- Дихати, тренуватися, гуляти і спати. Як переживати стресові ситуації
- Битва за Оперу. Що відбувається із конкурсом на директора головної сцени Львова
- «Це краще, ніж ховатися у підвалі». Львів’янки про те, чому вирішили проходити військовий вишкіл
- «Росія – ворог, який точно програє». Юрій Підлісний про загрозу і наступ
- «Українці скуповують не сірники і гречку, а зброю». Володимир В’ятрович про протистояння з Росією
- «Путін – божевільний, а Росія лежить у паралічі», – експрофесорка МДУ Олена Волкова
- Львівські готелі. Кому належать і чи є там російський бізнес
- Як убезпечити свій акаунт і що потрібно знати про ворожі хакерські атаки