
Фото: Надія Марченко
«Море» серед гір. Де позасмагати та поплавати у басейнах у Славську
Басейн – чудовий спосіб розслабитись та освіжитись улітку, особливо після пішої прогулянки в гори. У Славську, як розповіла Tvoemisto.tv спеціалістка відділу туризму Славської селищної ради Христина Пронь, є кількадесят помешкань для гостей із басейнами на будь-який смак. Є басейни просто неба, є – закриті. Є теплі, як Червоне море або прохолодні, як Адріатичне. Багато з них – із неймовірними гірськими панорамними краєвидами.
«Більшість власників намагаються зробити свій будинок комфортним і роблять на території басейни, де можна поплавати. Є місця біля річок, але, за нашими спостереженнями, більшість гостей надає перевагу басейнам», – говорить Христина Пронь.
Читайте також: На яку гору піднятись у Славську. 4 унікальні піші маршрути
Ми оглянули лише кілька із усіх можливих локацій з басейнами у Славську та ділимось враженнями.
Найчастіше власники садиб встановлюють на подвір’ї каркасні басейни – це зручно і мобільно. У садибі «Рокса», що в самому центрі Славська, басейн розрахований на приблизно 20 людей, розповідає власниця Людмила. Поплавати тут можуть лише гості. Воду тут цього року не підігрівають, хоча на наступний – такі плани є. Наразі використовують спеціальний тент, щоб накривати басейн на ніч, аби нагріта сонцем вода не втрачала тепло.
Поплавати у басейні можна навіть у вересні – зазвичай, погода дозволяє, додає власниця.
Людмила говорить, що щодня на догляд за басейном іде до трьох годин, але цей час окуповується відгуками вдячних гостей – на сервісі з бронювання житла Booking.com садиба має оцінку «Чудово».
Номер на двох без харчування у садибі «Рокса» обійдеться у приблизно 800 грн. Можна домовитись також про сніданки та вечері – із ними ціна становитиме 1400 грн.
Ще один каркасний басейн гостям пропонує «Ковальська садиба», що також розташована практично у центрі селища. Це помешкання має усього 5 номерів, кожен на двох людей. Приймають тут лише дорослих гостей. Деякі номери мають тераси, де можна позасмагати після басейну.
«Спочатку люди питають про зручності і харчування, а наступне питання – про басейн, якщо ідеться про літо. Відколи є басейн, то попит у нас більший», – говорить Ірина.
На Booking.com 166 гостей «Ковальської садиби» оцінили відпочинок тут на «Відмінно». Ціна за номер для двох тут становить від 850 гривень, можна також домовитись про харчування. Наприклад, сніданок коштуватиме 120 гривень.
Поплавати у басейні посеред саду, з якого відкривається чудовий краєвид на гори, можна, якщо ви зупинитесь у «Казковому домі». Тут гостям пропонують окреме шале, до якого належить басейн, розташоване на узвишші, звідки відкриваються гірські краєвиди. Приватний басейн облаштований на дерев’яній терасі, де можна і позасмагати, і почитати книжку, і помедитувати, споглядаючи гори. Ваш спокій тут ніхто не потривожить.
Вартість однієї ночі на двох у «Казковому домі» коштуватиме усього 1300-1500 грн. На Booking.com гості оцінили помешкання «Чудово».
Великі відкриті басейни для дорослих і окремо – для дітей пропонує своїм гостям пансіонат «Славський». Два басейни з підігрівом води, парою десятків шезлонгів, кількома альтанками та чудовим краєвидом розташовані на великій доглянутій території.
"Дорослий" басейн пансіонату "Славський"
Як розповідає менеджерка пансіонату Соломія, обидва басейни – і дорослий, і дитячий – з підігрівом. Вода в дорослому, що розрахований на приблизно 25-30 гостей, підігрівається до 24 градусів, на ніч його накривають спеціальним тентом, щоб вода не охолоджувалась. У дитячому вода ще тепліша. Останній зовсім неглибокий і має фонтани, що веселять малечу. У дорослому басейні є водні масажери, перепад глибини тут – від 1,2 до 1,6 метрів.
Дитячий басейн пансіонату "Славський"
«Біля басейну є безкоштовні альтанки для відпочиваючих, можна, наприклад, зробити барбекю. Бар із коктейлями є в ресторані пансіонату. Раніше був окремий бар, але карантин вніс свої корективи, тож наразі працює ще не все», – говорить Соломія.
Обидва басейни пансіонату «Славський» нещодавно оновили. Тут є так звані пляжні роздягальні біля великого басейну.
Читайте також: У Славському будують памп-трек для велосипедистів
Поміж плаванням і засмаганням на лежаках, можна пограти на спортивному майданчику, сходити у СПА-центр, що розташований у пансіонаті. Також тут є свій кінотеатр.
Наразі скористатись водними принадами пансіонату «Славський» можуть лише його гості, але, говорить Соломія, зараз керівництво думає над тим, аби переглянути цю практику, адже гостей через карантин насправді небагато і місце біля басейну завжди є.
Додамо, що вартість двомісного номеру у пансіонаті із сніданком та користуванням басейном стартує від 1350 грн. Двокімнатний номер для сім’ї із чотирьох людей із включеними сніданками коштуватиме 2250 грн.
На сайті Booking.com гості оцінили проживання в пансіонаті як «Дуже добре». До слова, одна з гостей біля басейну розповіла нам, що приїжджає сюди уже не вперше.
Кілька років тому у Славську відкрили сучасний СПА-центр із закритим басейном з краєвидом, терасою та баром у готельному комплексі «Двір Княжої корони». Воду у басейні глибиною 1,6 м підігрівають до температури 26-28 градусів. Поряд є вихід на терасу, з якої відкривається вигляд, що перехоплює подих. Тут можна засмагати із коктейлем з бару, що розташований над басейном.
У басейн, де одночасно можуть бути приблизно 25 гостей, потрібно іти через роздягальні, де можна прийняти душ, халати, рушник і капці тут видають теж.
Окрім римської парної чи фінської сауни, тут пропонують різноманітні масажі – від класичного загального до медового або масажу окремо рук, ніг чи голови.
У басейн «Двору княжої корони» можуть приходити гості з інших готелів чи садиб. Абонемент на SPA-послуги на цiлий день тут коштує 700 грн, пiв дня – 550 грн, на 3 години – 450 грн, 2 (мінімально) – 350 грн. Ціна для дітей віком 7-14 років – удвічі менша, а для дітей до 7 років – вхід безкоштовний. Масаж оплачується окремо.
На сайті Booking.com готельний комплекс «Двір княжої корони» гості оцінили на «Чудово».
Читайте також: «Це буде бімба!». Як Славське повертає собі статус туристичної мекки. Репортаж
Ще один басейн, де можуть поплавати не лише гості, облаштували у садибі «Карпатський рай». Зазвичай ним користуються ті, хто зупинився у садибі, але якщо гостей не багато, особливо у будні дні, то порелаксувати у воді можуть й інші відпочивальники у Славську. Вартість години у басейні становить усього 30 грн. Садиба розташована біля підніжжя гори Погар, за 1,5 км від центру Славська, поряд з лісом.
Проживання тут – у котеджах на компанію із 8-ми або 10-ти людей. Вартість у сезон становить 2700 і 3200 грн відповідно із включеними у неї сніданками. Також гостям запропонують сауну та смачні страви в колибі.
Загалом у радіусі 5 км від центур Славська на сайті Booking.com можна знайти понад 30 помешкань з басейном. Радимо бронювати номер заздалегідь, особливо напередодні тривалих вихідних.
Партнерська публікація
Олександра Бодняк
Фото Надії Марченко, із сайту karpaty.info та надані власниками помешкань
Повна або часткова републікація тексту без письмової згоди редакції забороняється і вважається порушенням авторських прав.
Вибір Твого міста
- Операція «Релокація». Як урятувати економіку України
- «Я постійно думав: хто, як не ми». Останнє інтерв’ю Дмитра Пащука
- «Хороша освіта нам потрібна не менше, ніж армія»
- «Далі буде ще дорожче». Скільки коштує житло у Львові
- Як зміниться площа Міцкевича у Львові та хто за це заплатить
- Динамічність у мистецтві. Як і де у Львові працює унікальний виставковий центр Home of Arts
- «Ходимо вдвох». Як у Львові працюють інспектори з паркування
- У Києві зникає садиба Терещенків. Чи є шанс на порятунок
- Як трамвайне депо у Львові стає креативним простором. Репортаж
- «Ми збирали кошти на відновлення будинку, коли росіяни ще стояли під Києвом»
- В Україні – дефіцит цибулі. Звідки її імпортують та яка ситуація з іншими продуктами
- За що треба платити в Першому ТМО. Розмова з керівництвом лікарні
- «Мене врятувала ікона». Репортаж з будинку у Києві, який постраждав 25 лютого
- «Все складається, щоб навесні ми пішли у контрнаступ», – військовий експерт
- «Хто я в цій війні». Настоятель гарнізонного храму Тарас Михальчук
- «Хто я в цій війні». Хірург Гнат Герич
- Едвард Лукас: «Шансів на розпад російської федерації зараз більше, ніж колись»
- «Виробіть нові документи!» Юрист про повістки, мобілізацію та військовий облік
- Чи потрібен нам День української жінки? Оксана Кісь про пропозицію нових свят
- «Власта» є частиною історії міста, у цьому ми вбачаємо цінність
- Сам пише казки. Як десятирічний Мартин живе без гаджетів
- Боєць Мирослав Откович: «На передовій життя більше, аніж у тилу»
- Як забудовують Львів та чим зможуть пишатись наші онуки
- Львів гуде. Чи готові підприємці ділитися генераторами та як отримати компенсацію
- «Діти – то святе». Педіатр Ярема Возниця про те, що варто знати батькам
- Проїзд площею Ринок. Кому та за яких умов видають перепустки
- «Українці – це спів». Уляна Горбачевська про моду на українське у світі
- Як зміняться парки та озера Львова. Відверта розмова з очільницею управління екології
- Цілюща вода. Як Моршин намагається зберегти свої джерела
- Як хочете «прохалявити», згадуйте хлопців і дівчат на фронті. Розмова з викладачем-добровольцем
- Чути дзвони та коляду. Як у Львові переосмислювали Різдво
- Майкл Каппоні: Модульні будинки для ВПО – не завжди добре. Чим їх замінити?
- Місія Львова – допомагати. Як місто пережило рік та що далі
- «Страшно, коли відправляєш посилку, а людини вже нема». Інтерв’ю з Лілією Ступницькою
- Незламні люди. Як львівʼяни працюють з кафе та коворкінгів. Репортаж
- «Їдуть машиною і відключають світло». Інтерв’ю з речницею «Львівобленерго»
- Історія Церкви святого Миколая у Львові, або Як змінювався храм часів XIII століття
- «Треба змінювати стиль календаря, а не дату Різдва». Інтерв'ю з богословом
- Крафтовий сирник добра. Вісім найкращих рецептів
- «Святий Миколаю, принеси подарунки нашим захисникам. Нічого іншого не хочу»
- Неестетичні білборди. Чому у Львові вирішили демонтувати рекламу
- Куди поїхати на вихідні зі Львова: до одного з найстаріших українських міст
- «Хотів бути Левом через Львів». Як військові обирають свої позивні
- Як швидко оплатити комунальні послуги, не виходячи з дому. Інструкція
- «Пункти незламності» у Львові. Де у вашому районі випити кави та підзарядитись
- Що має побачити кожен львів’янин: храм Святого Архистратига Михаїла
- За рік «скурив» айфон. Чому підлітки повірили, що курити безпечно
- Львів матиме два реабілітаційні центри. Чим вони відрізняються і як працюватимуть
- Безпечне навчання. Як діяти під час різних загроз учням у школах і студентам у вишах
- Від цього часто залежить життя людини. Що має бути в домашній аптечці
- «Нам бракує порядку, дисциплінованості й тиші». Плюси і мінуси навчання за кордоном
- «Тут ти все одно на чужині, навіть якщо є дорога елітна школа». Плюси і мінуси навчання за кордоном
- Арештована пам'ятка. Що відбувається з Будинком вчених у Львові
- «Треба однією рукою відстрілюватися, а другою не упустити майбутнє». Юрко Назарук про допомогу військовим і школу
- «На щиті» замість «Груз 200». Як у ЗСУ позбуваються радянської спадщини
- Чи зросте вартість проїзду та як курсуватиме транспорт з осені. Розмова з Орестом Олеськівим
- Право на щастя. Історія подружжя, яке всиновило десятьох дітей
- Міста мають знати, що робити, якщо ракета влучить у ТЕЦ, – експерт
- «На Сихові розвиваємо молодь, яка не знає, чим зайнятись». Як працює центр Young Dovzhenko
- Громадський простір, комунальний ринок і ТЦ. Як зміниться локація на перехресті Петлюри – Садової
- Нам потрібно вижити. Павло Шеремета про руйнування мереж, втрати і бізнес
- Новий бізнес на Львівщині. Які галузі сьогодні є у пріоритеті
- Треба бути оптимістом. Юрій Андрухович та Генрі Марш про війну, творчість і українців
- Люди змінюють час, а не навпаки. Дорж Бату про новий роман «Коко 2.0»
- Знайшли чоловіка через відео на ютубі. Історія родини, яка евакуювалася з Лисичанська до Львова
- Маршрут двоколісним. Що цікавого можна побачити на шляху від Брюховичів до Жовкви
- Як росія створює псевдоукраїнські канали в Телеграмі і чим він небезпечний
- Полтва, можливо, найбрудніша в Україні. Що у нас з річками та чому це важливо для вступу в ЄС
- Як у вишах працюють військові кафедри і що варто змінити
- Проблема з укриттями. Як вчитимуться львівські студенти в умовах війни
- «Мусимо швидко перемогти, щоб українці повернулися додому». Яка ситуація з міграцією на Львівщині
- Бандерівська замість московської. Як Україна та інші країни перейменовують ковбасу, сир і пиво
- Куди поїхати на вихідні зі Львова. До Свірзького замку та ренесансного костелу
- Автомобілі подорожчають до осені майже на третину. Експерт про повернення мит
- Трамвай поїде швидше. Як може змінитися вулиця Вітовського у Львові
- «Маємо заявок на тисячу осіб щодня». Чому чоловікам стало важче перетнути кордон
- Що має виконати Україна, щоб увійти до Євросоюзу
- Зміна постачальника газу. Чому ми стаємо клієнтами «Нафтогазу»
- Понад 300 тисяч жертв. Як Львів страждав від радянської та німецької окупації
- Куди поїхати на вихідні зі Львова. До старовинного села над річкою
- «Треба довести, що ми боремося з корупцією». Що дасть Україні кандидатство в ЄС
- Кава з душею і кардамоном. Історія херсонця, який у львівському парку варить каву
- «Можемо мати цілу генерацію невпевнених у собі дітей». Чим небезпечний російський YouTube
- Чи справді в Україні виник дефіцит техніки і яка ситуація на ринку
- «Здолає дорогу той, хто йде». Як переселенці на Львівщині знаходять роботу
- Що відбулося із УПЦ МП? Інтерв’ю з митрополитом Філаретом
- Російський бізнес у Львові та області. У кого можуть вилучити майно
- «Львів'яни – чудові», або Як переселенці з Маріуполя відкрили у Львові ресторан
- Потрібен сильний лідер. Як бізнесу долати виклики війни
- Добродії на пів мільйона, або Що відбувається у справі Матиса і Шпитка
- Шкодуємо, що не виїхали раніше. Історії дітей, яких рятують у Львові
- «Компроміс вичерпався». Історик про те, чому Україна вже не може святкувати 9 травня
- «Психопати сотнями не ходять. Йдеться про страшну ненависть». Дослідниця терору про злочини росіян
- «Бог залишив мене живою, тому мушу жити». Історія медсестри, яка підірвалася на снаряді
- Проблему з пальним можна вирішити, – експерт
- Несправжній Козак. Що буде із майном соратника Медведчука у Львові
- Великдень у Львові та селах відзначали по-різному. Старі фото та традиції
- Космічна магія Великодня. На згадку про писанкарку Ганну Косів
- «Такої кількості ще не було». Як волонтерська кухня передає паски на передову
- Купити авто в Європі. Як через новий закон виник ажіотаж на кордоні і ринку